Mākslinieks.lv

Olga Jevsejeva

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 26956967
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.jevsejeva.com, www.rcentrs.lv www.facebook.com/art.olga.jevsejeva

Māksliniece - gleznotāja, portretiste,  karikatūriste u.tt.

Gleznoju gleznas pēc pasūtījuma, zīmēju ilustrācijas, apgleznoju sienas, dizaina un mākslas pakalpojumu sniegšana, ierāmēšana u.tt..

Olga Jevsejeva dzimusi skaistā mazā Latgales pilsētiņā - Krāslavā. Viņas dzīve un spraigā radošā darbība saistīta ar trim pilsētām Daugavas krastā. Ar Krāslavu, kur viņa piedzimusi, visus skolas gadus gleznoja un piedalījās olimpiādēs, konkursos un pabeidza mākslas skolu. Ar Daugavpili, kur Olga pabeidza Daugavpils mākslas vidusskolu „Saules skolu", iegūstot specialitāti - apģērba dizaineris. Turpināja mācīties Daugavpils Universitātē vizuālās mākslas fakultātē un 2008. gadā ieguva maģistra grādu mākslas zinātnē. Tagad Olga strādā Baltijas starptautiskās akadēmijas Daugavpils filiālē par zīmēšanas, gleznošanas lektoru, Rīgā bērnu un jauniešu centrā „Daugmale" pasniedz rokdarbu un dizaina nodarbības, vada gleznošanas nodarbības sava studijā. "Radošuma attīstības centrs"dibinātāja un īpašniece, attīsta savu mākslas un ierāmēšanas studiju Rīgās centrā.

Aizrautīgā mākslīniece un pedagoģe nenogurstoši demonstrē aktīvu dzīves pozīciju: vada mākslas kursus, riko visdažādas meistarklāses, ilustre grāmatas, lasa lekcijas par tēlotājmākslu, piedalas plenēros un citas mākslas akcijās un pastāvīgi glezno.

Radošajā darbība Olga pilnveido sevi galvenajā žanrā — portreta veidošanā, bet vēl glezno ainavas, klusās dabas, ilustrācijas grāmatām, karikatūras, sienu gleznojumus. Viņas gleznošanas stils ir dažāds, katra glezna tapusi savādākā noskaņā. Viņa darbu var iesākt ar vienu domu, bet pabeigt ar citu. Mākslinieces darbi tika eksponēti daudzās izstādēs, bijušas arī vairākas personālizstādes. Mākslinieces gleznas un mākslas darbi atrodas privātās kolekcijās Eiropā, Baltkrievijā, Krievijā, ASV.

Visa viņas dzīve - tieksme pilnveidoties un dāvināt skatītājiem prieku un savu dvēseli. Ka tas tiešām tā ir, to rāda mākslinieces darbi, kas gleznoti ar patiesu mīlestību pret cilvēkiem un Latvijas gleznaino dabu.

Mākslas un ierāmēšanas studija "Radošuma attīstības centrs", Rīga, Merķeļa iela 3-2a (pagalmā)   

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs