Mākslinieks.lv

Jānis Abizārs

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29347484
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.abizars.com
  • Jānis Abizārs

Piedāvāju izveidot Jūsu dzīves skaistākās dienas video stāstu. Kāzu video Jums ļaus atgriezties šajā krāšņajā dienā un no jauna to izdzīvot ar spilgtajām emocijām!

Diskrēti būšu klāt visos dienas notikumos, lai tos iemūžinātu video formātā un gaumīgi samontēšu krāšņās dienas video stāstu. Spēju pielāgoties klientu vēlmēm, kā arī vienkārši un saprotami sniegt visu nepieciešamo informāciju, lai mūsu sadarbība būtu veiksmīga un kopā mēs nonāktu pie lieliska rezultāta! 

Strādāju ar mūsdienīgu un kompaktu tehniku, kura man palīdz darboties neuzkrītoši, kā arī dod iespēju iegūt augstas kvalitātes rezultātu.

Jūsu īpašumā nonāks 20 - 25 minūšu gara kāzu filma, kurā būs redzami visi dienas svarīgākie notikumi, protams, arī starojošie un priecīgie kāzu viesi, kā arī dažādas detaļas un mirkļi, kuri pašiem būs paskrējuši garām. To visu izveidošu kā īpašu stāstu Jūsu izvēlētās mūzikas pavadījumā ar daudziem audio iestarpinājumiem no kāzu dienas.

Papildus kāzu dienas filmai, klāt saņemsiet arī īsāku versiju, t.i. spilgtāko mirkļu video vienas dziesmas garumā, kurā visas iepriekš minētās lietas būs iespējams noskatīties īsākā un kompaktākā formātā.

Labprāt atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem caur kādu no norādītajiem kontaktiem!Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs