Mākslinieks.lv

Ieva un Mārtiņš Biķi

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 26132177
E-pasta adrese: [email protected]
  • Ieva un Mārtiņš Biķi

Esam precējušies un savulaik paši pārdzīvojuši šo skaisto un tai pat laikā sarežģīto gatavošanās laiku, kas mums tagad palīdz vairāk izprast šīs dienas notikumus. Mūsu pieredze palīdz būt īstajā vietā un laikā, lai noķertu jūsu emocijas.

Darbojamies kā komanda jau vairākus gadus, kas strādā neuzbāzīgi un nemanāmi. Būtiski, ka mēs neparādāmies viens otra kadros. Mūsu iemūžinātie mirkļi nav mākslīgi veidoti, katrs kadrs ir unikāls un neatkārtojams, tāpat kā šī diena, tāpēc neliksim spēlēt teātri vai neveikli pozēt. 

Mums ir svarīgi pirms kāzām satikties, lai ne tikai parādītu mūsu darbus, bet arī iepazītos tuvāk un, iespējams, kļūtu par labiem draugiem. Labprāt konsultēsim, ieteiksim un dalīsimies ilggadējā pieredzē.

Fotogrāfējam un filmējam pilnīgi visu, un tikai jūs būsiet tie, kas noteiks, ko rādīt saviem draugiem un radiem un ko atstāt tikai sev. Mēs piedāvājam aptuveni divu stundu garu video, īsfilmiņu ar jūsu izvēlētu dziesmu, aptuveni piecsimts fotogrāfijas, no kurām katra tiek rūpīgi apstrādāta.

Kāzu iemūžināšana ir mūsu sirdslieta, tapēc piedāvājam mūsu pakalpojumus brīvdienās, lai rūpīgi un nesteidzīgi varam pievērsties pēcapstrādei pārējās nedēļas dienās.


Uz tikšanos,
Ieva un Mārtiņš Biķi

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs