Mākslinieks.lv

Alexvideo

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29819883, +371 29578445
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.alexvideo.lv
  • Alexvideo

Strādājam jau kopš 2004. gada. Piedāvājam filmēšanu arī ar divām kamerām, mākslinieciskā klipa un filmas montāžu. Filmēšanas darbā izmantojam jaunāko tehniku. Piedāvājam arī filmēšanu no gaisa (aero video).

 Strādājam gan Latvijā, gan arī aiz tās robežām.

 No safilmētā materiāla veidojam pilnvērtīgu kino ar visiem tam piederošajiem efektiem – titri, intervijas, mūzika, specefekti, skaistas kadru vai ainu pārejas. Ja vien neveicat individuālu pasūtījumu, samontētās kāzu filmas garums ir aptuveni 1.5 stundas, un tā sastāv no klipiem, kā arī no montēta reportāžas stila video (rediģēti svarīgākie jūsu dienas notikumi). Samontēta filma ir divos formātos: DVD un Full HD. 

 Saņemsiet arī 4-7 min garu treilerīti FULL HD kvalitātē. Papildus tam jaunlaulātie iegūst arī visu melno materiālu (dienas hronoloģija no divām kamerām) ar interaktīvo saturu ērtai apskatei 2-3 DVD diski, ilgums ap 4,5 stundām. Visu uzņemto materiālu atdodam arī Full HD formātā. 

 Dažos datumos mēs varam piedāvāt jums speciālo piedāvājumu īpaši jūsu budžetam, piemēram ar klipu, bet bez filmas, vai filmēšanu līdz banketam. Attiecīgi cena būs zemakā, bet tas būs atkarīgs no kāzu datuma, un par to ir jārunā individuāli

 Mēs piedāvājam arī pirmskāzu videofilmēšanu: jūsu mīlas stāsta (Love Story), pirmās tikšanās reizes vai randiņa inscenējumu, kāzu videoielūgumu, pārsteigums otrajai pusītei, videodāvana vecākiem ar noskatīšanos zālē, atsevišķu kadru filmēšana līdz kāzām (love story elementi) izmantošanai kāzu klipā un filmā, smieklīgu draugu stāstu iemūžināšanu.

Pēc jūsu vēlmēm piedāvājam arī pakalpojumu - SDE rullīša (Same Day Edit) noskatīšanos. Šis kāzu video tiks montēts kāzu dienā un demonstrēts banketa laikā.

Pēc iespējas palīdzēsim jums saplānot jūsu dienu un dalīsimies savā pieredzē.

 

Skatieties mūsu darbu piemērus šeit: www.alexvideo.lv 

 

Ar cieņu,

 Kāzu videooperatori 

Aleksandrs un Jeļena Novikovi.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs