Mākslinieks.lv

Dream Light Studio

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: + 371 27720088
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.Studiodl.net
  • Dream Light Studio

VVideo studija "Dream Light Studio" jau vairākus gadus specializējas arī kāzu video filmēšanā un pēcapstrādē.  Mēs ar prieku atceramies ikkatru jauno pāri, kuru kāzu dienu esam padarījuši vēl īpašāku ar skaistu kāzu filmu, kuru iespējams noskatīties arī pēc daudziem, daudziem gadiem.

Mūsu pakalpojumā iekļauta kāzu filma, kas visbiežāk ir gandrīz divas stundas gara. Tajā atspoguļoti visi kāzu dienas notikumi, visbiežāk sākot no līgavas ģērbšanās līdz pat mičošanai pusnaktī ieskaitot. Mēs sadarbojamies tikai ar profesionāliem un mūsdienīgiem video operatoriem, kuri strādā ar jaunu un kvalitatīvu video tehniku un ir specializējušies kāzu video filmēšanā.

Jūsu kāzu filma būs līdzīga tām, kuras rāda kino-ar skaistiem kadriem, brīnišķīgiem stāstiem un daudzām, daudzām detaļām, kuras bieži vien jaunie pāri kāzu stresā palaiž garām un tieši kāzu filma ir veids, kā noskatīties visu, kas noticis dienas gaitā.

Vēl Jūs saņemsiet kāzu video treileri, kurš ilgst dažas minūtes un kurā atspoguļoti labākie kāzu dienas kadri. Kāzu treileris ir veids, kā ar savām dienas spilgtākajām atmiņām dalīties arī ar citiem draugiem, piemēram, izvietojot to internetā.

Vēl mēs Jūsu kāzu filmu ierakstīsim DVD diskā, ja Jūs vēlēsieties, kāzu filmai Jūs varēsiet izvēlēties savu mīļāko mūziku,kā arī, ja būs nepieciešamība veikt kādas korekcijas kāzu video- tas būs bez papildus piemaksas.

Ar lielu prieku tiksimies ar Jums uz kafijas krūzi, lai izrunātu detalizētāk mūsu sadarbību un dalītos padomos un idejās, lai Jūsu kāzu filma izdotos lieliska!

Kāzu video cenas ir ļoti draudzīgas. Iespējamas atlaides ziemas un vasaras kāzām, ja tiek veikta laicīga rezervācija. Klientu interesēs, nodrošinam jauno pāri ar līgumu par kāzu video filmēšanu. Mūsu video operatori runā latviešu, krievu un angļu valodās.

Būsim neizsakāmi priecīgi būt ar Jums kopā dzīves skaistākajā dienā!
Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs