Mākslinieks.lv

Brōļi optimisti

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29411698
E-pasta adrese: [email protected]

Ansamblis „BRŌĻI OPTIMISTI” piedāvā savus muzikāli tehniskos pakalpojumus jūsu rīkotajā pasākumā. Mūsu skaņas aparatūras tehniskās iespējas ļauj mums izvietoties gan nelielā viesu nama zālē, gan lielā telpā, piemēram, lielā kultūras nama zālē vai sporta zālē. Pasākuma norises laikā garantējam kvalitatīvu skanējumu. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām skaņu arī ārpus pasākuma telpas. Programmas vadītājam - radio mikrofons. Mūsu rīcībā esošais gaismas efektu arsenāls ļauj izvēlēties un pielāgot pasākumam vajadzīgo kolorītu un noskaņu. Ar mūsu busiņu vienmēr būsim jūsu norādītajā vietā un laikā.

Visplašākais muzikālo pakalpojumu klāsts. Jauno pāri sagaidīsim ārpusē ar akordeonu un trompeti. Ar viesiem pie galdiem ar 2 akordeoniem dziedāsim galda dziesmas. Savlaicīgi tiekoties ar jauno pāri, vecākiem vai vedējiem, aprunāsim, gan pirmā valša, gan arī visa vakara repertuāru. Dzīvajā spēlējam instrumentālo fona mūziku, kas ietver gan populāras estrādes melodijas, gan pazīstamas džeza tēmas, un, protams, dejojamo repertuāru latviešu, krievu un latgaļu valodās. Spēlējam gan dvēseliski liriskās kompozīcijas, gan jautri dejojamās, lecamās, tautā pazīstamās un iemīļotās dziesmas. Tā kā spēlējam bez fonogrammas (dzīvajā), jebkurā laikā, kad publika uzrauj deju vilni, virknējam dziesmas maratonā, lai bez pauzēm var izdejoties no sirds. Vienmēr līdzi disenītes aprīkojums, kas dod iespēju izmantot publikas vai jaunā pāra piedāvāto muzikālo materiālu, kā arī apskaņot papildus ielūgto mākslinieku (dažādu žanru dejotāji, burvju mākslinieki...) uzstāšanos. Nepieciešamības gadījumā arī paši „liekam disenīti”. Visa pasākuma norises laikā sadarbojamies un atbalstām programmas vadītājus (fanfāras, apsveikuma tušas, kluss, pašu spēlēts fons tostu vai dzejoļu laikā, muzikāls pavadījums konkursiem un rotaļām, pavadījums ar akordeonu un trompeti jebkurā scenārijā paredzētā vietā. Paši sakām tostus un vadām rotaļas un konkursus.

Mūsu daudzgadīgā pieredze, augstais individuālās profesionālās sagatavotības līmenis, prasme izjust publikas vēlmi, individuālā pieeja katrai uzstāšanās reizei pārvērtīs jūsu pasākumu par īstu, ilgā atmiņā paliekošu svētku reizi.

Ansamblis “BRŌĻI OPTIMISTI” – dziediet, priecājieties un ar savu labo garastāvokli ieprieciniet citus!


Ansambļa sastāvā:

  • Aleksandrs Kindzuls - akordeons, vokāls, gaismas tehniķis, uz skatuves jau 32 gadi;
  • Valdis Zemzars - taustiņi, vokāls, trompete, skaņas tehniķis, uz skatuves jau 22 gadi. Kopā spēlējam 12 gadus.


LAI JUMS VIENMĒR SMAIDA SAULE UN IR LABS GARASTĀVOKLIS!

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs