Mākslinieks.lv

Apvedceļš

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29113456
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.apvedcels.lv
  • Apvedceļš

Grupa APVEDCEĻŠ nāk no skaistas pilsētas Vidzemē - Smiltenes. Muzikālajā apvienībā darbojas četri atraktīvi vīrieši: solists Jānis Krūmiņš, bundzinieks Andris Laganovskis, basģitārists Armands Leimanis un taustiņinstrumentālists Mareks Siliņš. Katrs no viņiem izceļas ar savu īpašo knifiņu.

APVEDCEĻU pazīst visā Latvijā, un viens no lielākajiem viņu hitiem ir dziesma "Zemenes". Tā un daudzas citas spēj iešūpot ne tikai vidēja vecuma ļaudis, bet arī jauniešus. Katru gadu vasaras vidū grupa pašu mājās Smiltenē pulcina draugus & fanu pūļus uz savas jubilejas sarīkojumu.

Grupa APVEDCEĻŠ dibināta jeb pirmoreiz kopā sanāca Smiltenē 2000. gada pavasarī. Sākotnējais sastāvs tika sapulcināts, lai ierakstītu dažas Jāņa Krūmiņa dziesmas. Lielākajai daļa grupas skaņdarbu viņš aizvien ir tekstu un mūzikas autors.

APVEDCEĻŠ vietējās mūzikas ārēs ir ļoti pieprasīta grupa, jo regulāri aicināta spēlēt balles un piedalīties citos sarīkojumos dažādās Latvijas vietās, tāpat pie tautiešiem Lielbritānijā un Īrijā. APVEDCEĻA dziesmas ik dienu skan Latvijas Radio 2, reizēm arī citos. Vēl šie muzikālie vīri šad un tad manāmi "Latvijas Šlāgeraptaujā".


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs