Mākslinieks.lv

Košuma darbnīca

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29360625, +371 26448550
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.kosumadarbnica.lv

Košuma darbnīca radīs skaistumu Jūsu dzīves īpašajos notikumos! Mēs esam līgavu lutināšanas komanda, kas piedāvā profesionālus friziermeistara, vizāžista, kā arī stilista pakalpojumus gan salonā, gan izbraukumā pie klienta. Mēs esam elastīgi un pielāgojamies individuāli katram klientam. Mūsu meistari gadās ne vien par līgavas vizuālā tēla veidošanu, bet arī parūpēsies arī par līgavaini, foršo vīramāti un mīļo sievasmāti, kā arī jaukajām līgavas māsām. Mēs Jūs palutināsim arī citās svētku dienās, izlaiduma dienā, pirms ballēm un dzimšanas dienām vai fotosesijām. 

Mūsu mājīgi iekārtotajā studijā sniedzam individuālās pirms kāzu konsultācijas, taisam izmēģinājumu gan kāzu make-up, gan matu sakārtojumam. Un ja nepieciešams, piedāvājam jaunajam pārim pilnībā izveidot vizuālo tēlu, palīdzot izvēlēties kāzu tērpus un dodoties piemeklēt aksesuārus. 

Mūsu talantīgā fotogrāfe ar prieku iemūžinās ne vien gatavošanās procesu, bet arī piedāvā pirmskāzu fotosesiju studijā vai pat visas kāzu dienas iemūžināšanu neaizmirstamos foto. 

Esam radījuši vietu, kur ir iespējams organizēt svētkus nelielā draugu lokā, kā piemēram, dzimšanas dienas un vecmeitu ballītes.

Kāzu dienas lutināšana studijā vai izbraukumā pie klienta:

  • līgavas make up un frizūras mēģinājums;
  • līgavas kāzu dienas make up un frizūra;
  • kāzu dienas make up un frizūra līgavainim;
  • kāzu dienas make up un frizūra līgavas/līgavaiņa tuviniekiem (līgavas mammai, māsām, vedējmātei...);
  • frizūra puķu meitenei;
  • konsultācijas kāzu kleitas un piemērotu aksesuāru meklējumos;
  • vienota stila izveide kāzām (līgava, līgavainis, vedēji, līgavas māsas...) un daudz citu pakalpojumu, kas liks Tev justies laimīgai.    

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs