Mākslinieks.lv

Anita Intaite

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: koshums.blogspot.com/

Viena no manām viskarstākajām sirdslietām vienmēr ir bijusi vizuālās izpausmes, tāpēc arī mācījos par stilisti! Jau tīņa gados man bija savs izteikts skatījums un viedoklis par stilu, izskatu. Ārējam izskatam jāatspoguļo cilvēka iekšējais skaistums un personība, raksturs un stāsts par sevi. Tam jābūt harmonijā ar iekšējo pasauli un personīgo vidi, kurā dzīvojam un ejam savu ceļu.

Jau agrā vecumā sajutu aicinājumu grimēt - tā nu es izpaudos uz tuvākajiem ģimenē un vēlāk draugiem. Sapratu, ka man tas padodas dabiski, ka tas ir mans aicinājums un nolēmu mācīties, lai darītu to profesionāli. Nu es to daru profesionāli jau vairākus gadus un esmu arī pasniedzēja - apmācu jaunos stilistus un make-up māksliniekus!

Veidoju make-up un frizūras visiem dzīves notikumiem (kāzas, ballītes, svētki, masku balles, fotosesijas utt.) un ikdienai.

Kas ir man liels un savdabīgs pluss kā frizierim - esmu arī dredmāsters (!!!) jau desmit gadus! Patiesi, nevienā friziersalonā tādus dredus nedabūsi, jo tas aizņem daudz laika, ko frizētavas nevar atļauties (dažādu tehniku, arī tamborētie). :)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs