Mākslinieks.lv

Magic in Latvia

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29814343
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.magicinlatvia.lv

Magic in Latvia


Rādam interesantu un elpu aizraujošus trikus, no plīša trusīša uzburam īstu, kopā ar kādu no skatītāju rindām pūšam balonus, no kura uzburam vēl kādu trusīti (izrādē izmantojam baltus trusīšus: Jēna).

Kopīgiem spēkiem, maģiskā veidā lidos masīvkoka galdiņš, no vienkārša skatītāju zīmējuma uzburam zelta zivtiņu, demonstrējam kāršu triku, teleportējam lakatiņu no maisiņa uz skatītāju plaukstām (šis triks ļoti patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem). Rīkojam mezglu siešanas sacencības, kura beidzas ar iluzionista uzvaru ar, protams, maģisku “piesitienu”.

Liksim lakatiņam dejot muzikas ritmā un vēl daudz un dažādi triki. Demonstrējam slavenā burvju mākslinieka Harija Hudīnī trikus ar rokudzelžiem un virvēm (tiek iesaistīti skatītāji, lai trika norise skatītājiem būtu ticama, asistente nepiedalās trika demonstrēšanā). Savā izrādē iesaistam pēc iespējas vairāk skatītājus, lai šovs būtu tīkamāks un ticamāks.

Rādam trikus, kuri vēl nav rādīti Latvijā, kurus nerāda citi Latvijas burvju mākslinieki.

Atkarībā no vietas un laika, programmas detaļas var pamainīties. Savas izrādes, iespēju robežās, papildinam ar jaunapgūtiem trikiem. Izrādes ilgums līdz 40 min. Balts trusīts Jēna (ar 01.05.2015 papildinās ar trusītis DOLĀRS), Hudīnī cienīgi triki ar virvēm, ķēdēm, rokudzelžiem.

Lidojošais galdiņš, izrādes nagla.

Piedāvājums ir domāts bērniem un pieaugušajiem.

Papildpiedāvājums: Piemēram, Ziemassvētki (decembra un janvāra mēnešos) rīkojiet pasākumu ar apdāvināšanu, bet neziniet kā? Mēs piedāvājam Ziemassvētku vecīša un palīdzes pakalpojumu!

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs