Mākslinieks.lv

Eduards Kapša

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29223417
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.foto-ekapsa.lv

Fotografēšana mani interesē jau kopš bērnības. 1993. gadā, kad nodibināju savu uzņēmumu, fotografēšana no hobija kļuva par manu profesionālu nodarbošanos. Gadu gaitā esmu uzkrājis bagātīgu profesionālo pieredzi, strādājot ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, un nodrošinot klientiem kvalitatīvus foto pakalpojumus.

Fotografējot kāzu dienas notikumus, es neiejaucos procesā, bet gan fiksēju mirkļus, kuros atklājas patiesas emocijas, neviltots prieks un saviļņojums. Radot nepiespiestu atmosfēru fotosesijas laikā, es fotogrāfijās īpaši akcentēju jaunlaulāto individualitāti.

Darbā izmantoju klasiskās fotogrāfijas pamatlikumus un prasmes. Strādāju ar digitālo un analogo fototehniku. Apstrādājot failus, nevados tikai pēc šī brīža modernajām tendencēm, bet arī saglabāju citu programmu izmantošanas iespējas nākotnē. Tas nozīmē, ka radikālas izmaiņas veicu fotogrāfijas kopijai, nevis oriģinālam, tādējādi klientiem nodrošinot gan profesionāli apstrādātas fotogrāfijas, gan arī brīvas izvēles iespējas fotogrāfiju tālākā rediģēšanā.

Labprāt izskatu tā sauktos "īsos variantus", kur jaunajam pārim fotogrāfa pakalpojumi nepieciešami tikai kādam noteiktam brīdim kāzu dienā, piemēram, tikai kāzu svinīgajai daļai, nevis vakara pasākumam.

Fotografēju ne tikai kāzas, bet arī daudzus citus svarīgus dzīves notikumus, piemēram, kristības un jubilejas, kā arī izbraucu uz korporatīvajiem pasākumiem.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs