Mākslinieks.lv

DJ Jānis Puķītis, Sound and Light

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29288738
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.jpsound.lv

Esat sākuši plānot savu dzīves lielo notikumu - kāzas?

Lieliski, varu Jums palīdzēt, jo neiztrūkstoša kāzu balles sastāvdaļa ir mūzika. Ja jau ir padomā kāda grupa vai ansamblis, ko vēlētos redzēt muzicējam Jūsu kāzās – ļoti labi! Tomēr jāatceras, ka mūziķiem uzstāties visu nakti bez pārtraukuma būs ļoti sarežģīti, tādēļ derētu jau laikus padomāt, kā aizpildīsiet pauzes un kā ballēsiet līdz rīta gaismai. Te palīgā nāks dīdžejs, kas ar atbilstošu mūziku palīdzēs uzturēt vakara jautrību.

Ņemot vērā, ka kāzās satiekas dažādu gadagājumu viesi un daži, iespējams, vēl nav pazīstami, atbilstoša mūzika var palīdzēt atraisīties ikvienam un iejusties Jūsu īpašā vakara atmosfērā.

Arī atbilstošs apgaismojums piešķir noskaņu šim pasākumam un ļauj akcentēt būtiskākos momentus, nodrošinot vizuālo efektu.

Ar kāzu un svinību apskaņošanu un apgaismošanu nodarbojos jau vairāk nekā 17 gadus un ir uzkrāta zināma pieredze. Visbiežāk kāzās atskaņoju populārus pasaules mūzikas hitus un darbus no latviešu estrādes Zelta fonda, kas patīk gan jauniešiem, gan arī pieredzējušākiem kāzu viesiem. Varu pielāgoties arī Jūsu kāzu balles tematiskajai noskaņai. Svarīgi pastāstīt DJ par savām iecerēm un vēlmēm, muzikālo gaumi, lai vakars būtu izdevies.

Neliels ieskats manos darbos un muzikālajā piedāvājumā aplūkojams šeit: www.jpsound.lv un šeit. 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs