Mākslinieks.lv

Dj Gunchs

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29656501
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.djgunchs.lv

Piedāvājam: Kāzas, diskotēkas, balles, jubilejas, sporta spēles, pilsētas svētki, dzīvā mūzika, dīdžej pakalpojumi, aparatūras īre, estrādes apskaņošana, gaismas, skatuve, grupu un mākslinieku piedāvājumi. Jaunā Turneja Bubble Blow Party (Burbuļballīte var būt ar tavā pilsētā).

Dzīvā mūzika + dj

Īpašs piedāvājums skolām dj + tehnika 150 €

Estrādēs piedāvājam PUTU, SNIEGA, BURBUĻU Ballītes mūsu pavadībā.

Bērnu disenītes ar vadītājiem un rotaļām.

Muzikants+Dj ar pieredzi, nospēlēs Jums-Kāzas, jubilejas, balles, kā arī daudz dažādus pasākumus gan kultūras namos, gan estrādēs. Superīga skaņa, un skaistas gaismas. Mūzika dažādām gaumēm. Muzikants piedāvā arī kā vakara vadītājs vienā personā. vakara gaitā dzīvā mūzika (sintezators+vokāls) un starplaikos Jūs iekustinās dj ar jaunākiem hītiem, līdz ar 80, un 90 gadu mūziku (latviešu, ārzemju, krievu).

Īpašs piedāvājums Jūsu pusē grupas A-Europa, Rassell & Sabīne Berezina, Transleiters, koncerts ar visu pilnu aprīkojumu (skaņa, gaisma, apskaņošana, dj)

Kā arī organizēju lielākus, un mazākus koncertus ar dažādām grupām ( Rassell & Sabīne Berezina, Andris Kivičs, Fomins, Jany May, Jautrais Bocmanis Andža. )

Piedāvāju muzikantus dīdžejus dažādiem pasākumiem. Apskaņoju pasākumus, un izīrēju aparatūru (skaņu, gaismu)

Īpašs piedāvājums - Skaņa 4kw, gaisma uzstādīšana, viss kopā tikai 150 € un 8kw skaņa/gaisma/uzstādīšana 300 €.

Vairāk kā septiņpadsmit gadus pieredze, organizējot un uzstājoties, gan lielākos un mazākos pasākumos, spēlēju visdažādāko mūziku - sākot no jaunākajiem hītiem, beidzot ar 80 gadu mūziku (ārzemju, latviešu, krievu).

Izbraucu spēlēt pasākumus ar savu aparatūru. Piedāvāju telpas Kāzu un jubileju svinībām Bauskā Naktsklubā, Relax” kā arī izīrēju klubu. Piedāvāju go go dejotājas dažādiem pasākumiem. Cena pēc vienošanās. Jums tik atliek piezvanīt, un pie Jums būs jautrība.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs