Mākslinieks.lv

DJ Edgars Pļaviņš

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29391008
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: http://kazucelvedis.lv/lv/services/dj/

Mani sauc Edgars Pļaviņš, un kā dīdžejs es darbojos jau kopš 1996. gada . Pārsvarā sniedzu DJ pakalpojumus  kāzās, privātajos pasākumos, korporatīvajos pasākumos, sporta spēlēs.

Šajā laika periodā ir izveidojusies pozitīva pieredze dj darbā ar jebkuras tautības un vecuma klientu grupu, sniedzot muzikālo baudījumu caur visu laiku un dažādu tautu labākajiem muzikālajiem hitiem.  Spēlēju tādu mūziku, kas ir saistoša, pozitīvas atmiņas un emocijas raisoša. Tādēļ, vislabāk pirms plānotā  pasākuma,  es uzklausu klienta vēlmes un ierosinājumus, vajadzības gadījumā sastādam īpašo  dziesmu "play listi", ko atskaņot vakara gaitā, bet  pēc vajadzības un manas intuīcijas to papildinot ar manā rīcībā esošajiem  jaunākajiem deju hītiem, latviešu šlāgeriem, krievu pop mūziku, vecajiem labajiem disco, rockNroll…..

Papildus bonusi izvēloties manus pakalpojumus!

                     Pieredze, noteiktība, atsaucība un savu saistību obligāta izpildīšana!

                     Izcils aparatūras skanējums, ko nodrošinu ar augstākās kvalitātes tehnikas aprīkojumu (Pioneer, Mackie, RCF, Sennheiser, DBX)

Piedāvāju papildus pakalpojumus:

       skaņu tehniku, muzikantu un dj apskaņošanu;

       gaismu efektus kāzām un koncertiem;

       dažādus tehniskos risinājumus (podesti, skatuve, teltis).

Esmu sadarbojies un apskaņojis šādu mūziķu uzstāšanos: Daumants kalniņš ar grupu; Roberts Meloni ar grupu; Diāna Pīrāgs ar grupu; Ineta Rudzīte ar grupu; Žoržs Siksna ar grupu; Jevgēnijs Šurs ar grupu; Olga Rajecka; grupa "Bellacord"; grupa "Sestā jūdze" u.c.

Kopš 2011.gada līdz 2015. pilns skaņas nodrošinājums un muzikantu apskaņošana  Kabarē programmā Hotel Jūrmala Spa.

Atsauksmēm:  Iepriekš minētie mūziķi un -  Hotel Jūrmala Spa, Baltic Beach Hotel, Hotel Radisson Blue Daugava, Hotel "Lielupe", SIA "Merkurita", SIA "Baltic Agro", SEB Banka, Sintek UK, SIA "Biodegviela" - Kalsnavas spirta rūpnīca, SIA "LEC", Bīriņu pils, Igates pils (līdz 2016.gadam), Mežotnes pils, restorāns - bārs "Smukausis".....

Droši zvaniet, rakstiet,  nāciet uz tikšanos!

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs