Mākslinieks.lv

Dj Dzintars & Irīna

Sveiki! Esam Dj Dzintars un Irīna. Spēlējam ballītēs un kāzās kā dīdžeji, kā arī piedāvājam apskaņošanas pakalpojumus. Esam spēlējuši mūziku dažādu tautību kāzās un ballītēs un šajā nozarē darbojamies jau 22 gadus, līdz ar to pieredze izjust publikas muzikālās vēlmes ir pietiekami liela. Spējam ātri pielāgoties arī neparedzētām situācijām, piemeklējot piemērotākās dziesmas. Jau laicīgi pirms pasākuma uzzinām vēlmes, viesu vecumu un mūzikas gaumi. Apkopojot iegūto informāciju, piemeklējam atbilstošākās mūzikas klāstu. Spēlējam ar atdevi, tādēļ bieži vien, pasākumam noslēdzoties, esam saņēmuši pozitīvus atzinības vārdus.

Pamatvirzieni, kuros spēlējam regulāri:

  • latviešu mūsdienu deju mūzika;
  • šlāgeri, vecās labās latviešu dziesmas;
  • 80', 90' gadu populārākās dziesmas;
  • R'n'b, pop, dance;
  •  krievu mūzikas vecās un jaunās populārās dziesmas.

Ja nepieciešams, papildus piedāvājam noorganizēt un novadīt kāzu/ballīšu rotaļas un spēles, lai iekustinātu viesus uz lustīgu dancošanu.

Ja nepieciešams, izbraucam ar savu skaņas un gaismas aparatūru, nodrošinot kvalitatīvu mūzikas skanējumu gan iekštelpās, gan ārpus tām (brīvā dabā), vienlaicīgi aptverot pietiekami lielu kvadratūru. Nodrošinām pasākumu ar vajadzīgās noskaņas apgaismojumu un vajadzības gadījumā  ̶  ar videoprojekcijām un/vai karaoke.

Piemeklējam piemērotākās dziesmas spēlēm un īpaši svarīgiem brīžiem (kāzās), lai šī diena gan jaunlaulātajiem, gan viesiem paliek atmiņās kā emocionāla un īpaši pozitīva.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs