Mākslinieks.lv

Smalkais Stils

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 67367056 ; +371 26535237
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: www.smalkais.lv

Sveikas, līgaviņas, līgavaiņi un viņu aktīvie palīgi!

 Dekorācijas ir lielisks veids kā radīt svētku sajūtu un izcelt tieši jūsu pāra individualtāti un unikalitāti! Mūsu komanda, kuras sastāvā ir gan dekorētāji, gan floristi, piedāvā savu palīdzību neaizmirstamu svētku rīkošanā. Izveidosim pasākuma dekorāciju konceptu (vienosimies par stilu, krāsu gammu, ko ieturēsim gan  līgavas pušķī, gan ceremonijas un svinību vietas dekorēšanā). Kopīgi izvērtēsim, kuras lietas veidosim īpaši jums (šusim, adīsim, veidosim konstrukcijas) un kuras lietas izdevīgāk ir nomāt (piedāvājam nomā gan inventāru – galdus, krēslu, pārvalkus, galdautus, gan klasiskos dekorus – arkas, kolonnas, vāzes, putnubūrus, spoguļus un daudz ko citu).  

 Sadarbojoties ar 1 dekoratoru (kur ietilpst gan inventāra un dekoru noma, gan floristika) jūs iegūstat laiku un mieru, jo  par mazajām lietām parūpēsimies mēs – jums nav jāskaņo, piemēram, šādas lietas (arkas izmēri, vai ziedi saskanēs ar galdautiem un lentītēm, kāda izmēra spoguļi der jūsu izvēlētajiem galdiem utt.). 

Kopā ar jums apmeklēsim gan ceremoniju vietu, gan svinību vietu,  ieteiksim piemērotākās dekorācijas, kā arī izveidosim tehniskos plānu, lai jūs zināt, cik viesi var satilpt jūsu izvēlētajā vietā un kā labāk izvietot galdus un krēslus.

 Lai jūsu svētki ir skaisti, garšīgi un neaizmirstami!

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs