Mākslinieks.lv

Vadim Master

0 atsauksmes / Rakstīt atsauksmi

Kontakti
Tālrunis: +371 29166332
E-pasta adrese: [email protected]
Mājaslapas adrese: http://www.youtube.com/user/vadimmaster

Vadim Master – oriģinālā žanra populārs mākslinieks.

 

Vairāk kā divdesmit gadus uz skatuves. Šovi un priekšnesumi viņa izpildījumā ir vienmēr dažādi, atšķiras ar savu neatkārtojamu un izmeklētu gaumi. Katrā priekšnesumā ir sava „rozīnīte”, viņš izmanto daudzveidīgus aktiermākslas žanrus:

 

  • deju,
  • pantomīmu,
  • akrobātiku,
  • ilūziju vai fokusus,
  • strādā ar uguni,
  • spēka triki,
  • žonglierē un pat zīmē!

 

Visi priekšnesumi tiek izpildīti oriģinālos, ļoti dārgos, uz pasūtījumu šūtos kostīmos, kuriem nav analogu.
Pēc uzvaras konkursos „Zelta talanti” Latvijā un arī „Golden Talent” Igaunijā, daži priekšnesumi ir ieguvuši tautas atzinību un mīlestību. Vadim Master ir piedalījies līdz finālam Maskavā, populārajā šovā «Минута Славы».

Vadims Master ir deju konkursu uzvarētājs Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Ukrainā un Maskavā. Tāpat viņš pārstāvēja mūsu valsti Starptautiskās Olimpiskās Akadēmijas salidojumā Grieķijā. Ar solo priekšnesumiem ir uzstājies Maskavā, kopā ar Krievijas kaskadieru asociāciju.

Šovs „Spray paint” ir guvis atzinību Baltijas, Turcijas, Īrijas un Izraēlas kūrortos.
Vadima Mastera priekšnesumu un tērpu daudzveidība un neatkārtojamība ļaus piemeklēt šovu vai patīkamu pārsteigumu un padarīs jebkurus Jūsu  svētkus  košus, oriģinālus un neaizmirstamus!

“Austrumi un Uguns” - profesionāla tehnika, artistiskums, pārsteidzoši triki un spēle ar uguni! Rezultātā rodas fascinējošs, aizraujošs numurs, kuru skatoties aizraujas elpa.Un tas noteikti paliks jūsu ciemiņu atmiņā uz ilgu laiku. Austrumu žanra klasika, šis šovs tika godalgots Baltijas čempionātā, kā arī uzvarēja „Zelta Talantu” šovā Igaunijā.

Mīļais, vai tu drīz atgriezīsies mājās? - Numura nosaukums runā pats par sevi -  vīrietis, kurš noguris no darba, iegriežas bārā. Jau nedaudz iedzēris dodas dejot ar pudeli. Un tikai piezvanījušās sievas balss atgriež viņu no jauna reālitātē.

Robocop/Robots policists - šovs iederēsies jebkurā pasākumā. Var uzlīmēt kompānijas logo uz robota un vadīt produkta vai firmas prezentāciju, neparasti dāvināt dāvanas draugiem vai puķes līgavai, sagaidīt viesus un beidzot organizēt foto sesiju. Uz robota spīdošās jostas var ierakstīt jebkuru vārdu vai frāzi.

“Bruņurupucis nindzja” - Populārais multfilma varonis. Labs garastāvoklis garantēts. Šovas laikā Jūs redzēsiet deju, akrobātiku un austrumu cīņas mākslu – nunčaki.

Putns - lirisks numurs, brīva plastika un emociju gamma. J. M. Jarre kompozīcija, kostīms un grims, liek mums iejusties sašaustītā putna pārdzīvojumos.

Pelēns – Ratatuj! -  klusām iezogas Jūsu mājās, atklāj, ka viņu pamanīja un sāk dejot, skraidīt pa istabu un izbrīnīt viesus, pēc tam aicina uz deju dāmu, bet šova beigās nočiepj kaut ko no galda!

Mims – “Black and White” - Numurs pantomīmas stilā ir žanra klasika. Ritmiska vai lēna mūzika palīdzēs radīt noskaņojumu, kādu Jūs gribēsiet redzēt svētkos!

Santa Claus - Jautrs numurs, skanot Tēva Karlo “Buratino” dziesmiņai. Bērnu svētkos biežs viesis, viņš ciemosies Jūsu svinībās un izbrīnīs ar savējām žiperīgajām kustībām, akrobātiku vai žonglēšanu, bet var arī  paņemt Jūsu “Malvīnu” un mētāt uz rokām 

„Vai brīnumi vēl būs?” pajautāja vīrietis pienākot pie mākslinieka. Tas ir ļoti oriģināls numurs, zīmējot ar baloniem – “Spray Paint”, kurā glezna vai pulkstenis uz vinila plates tiek veidots tieši cilvēku acu priekšā pāris minūšu laikā. Šim numuram bija labi sasniegumi un pieprasījumi dažādos Baltijas, Izraēlas, Īrijas un Turcijas kūrortos. TV šova „Zelta Talanti” uzvarētājs Latvijā. Dalībnieks ”Минута Славы” Maskavā. Un protams – tas ir iespēja dabūt vienlaicīgi gan dāvanu, gan unikālu izrādi!!!

VadimMaster ir pazīstama persona Latvijas izklaides industrijā. Ar prieku paradis mikromaģijas un illuzijas trikus jūsu viesiem. Darbojas ilūzijas žanrā, kas saucas "close-up". Tas atšķiras ar to, ka visi triki notiek skatītāju acu priekšā un pat rokās. Šis stils salīdzinājumā ar skatuves ilūzijām ir daudz personiskāks un interesantāks skatītajam. Ilūziju īstenošanai tiek izmantoti priekšmeti, kas ir cilvēkam viegli atpazīstami - bez dažādām kastēm, zobeniem un smukām piedejotājām.

Vienigajs Baltija - Zibens sovs.


VadimMaster – oriģināls Jūsu svētku vakara vadītājs un organizators! Kā mākslinieks, viņš jau vairāk kā 15 gadus ir uz skatuves, tāpēc, ja esat izvēlējušies viņu, augstākās kvalitātes izklaidējoša programma ir garantēta, un citi mākslinieki Jums vairs nebūs nepieciešami. Vadims - uzvarētājs TV konkursos „Zelta talanti” Latvijā un arī Igaunijā. Krievijas TV šova „Minuta Slavi” dalībnieks. 

Viegla un nepiespiesta vakara vadītāja uzvedība radīs komfortu Jūsu viesiem. Sastādīts kopā ar Jums svētku scenārijs, ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un vieglprātīgiem konkursiem. 

Vadims ar prieku paradis ari mikromaģijas un illuzijas trikus jūsu viesiem.Interesanti pārsteigumi Vadima šova priekšnesumu veidā, kostīmi viesiem - neordināriem konkursiem, patīkamas dāvanas - tas viss radīs tiešām neatkārtojamu un neaizmirstamu gaisotni Jūsu svētkos!

Koordinējusi reklāmas aktivitātes un vadījusi pasākumu menedžmentu korporatīvos un sabiedriskos projektos.

Vai vēlaties savus svētkus izbaudīt oriģināli?

Есть такие шоу, о которых знают только нужные люди.

Что такое есть, на праздник, что активно используют нужные люди?

Это шоу от VadimMaster с очень интересными элементами:


Рисунок шоу - Оригинальные часы. Именно для Ваших Юбиляров (или молодоженов), Уникальный подарок родителям или приехавшим из далека родственникам, с изображением молодых. (шоу – Минута Славы) 

·         "Минута Славы"

·         "Golden Talent"

·         картина на свадьбе”

Пантомима - танец или встреча гостей. Возможно танец с девушкой (невестой)? Или встреча гостей! + Фотосессия 
       
«Робокоп» - танец или встреча гостей. Возможно танец с женихом!!! + Фотосессия

“Alladin” - Танец с горящими факелами. Волшебное превращение факела в розу – подарок девушке (невесте)! (победитель TV«Golden Talent» Estonia, Latvia) -"Golden Talent" - огонь на свадьбе

И главное – поцелуй молодоженов на фоне огненного шара. Фотографии получаются уникальные.

“Манекен” – танец или встреча гостей в образе манекена! 

Фокусы, иллюзия, микро магия – интригующее развлечение для гостей!

«Повелитель Молнии» - Тесла шоу. Стимпанк костюм, горящие лампы в руках и укрощение молнии!

Шоу ростовой куклы: Рататуй, Черепашка Нинзя, Мисс Пигги

Контактное жонглирование. 

Santa+ Snegurki.

Почему люди которые узнают про это шоу – навсегда остаются Вашими клиентами и пишут благодарные отзывы?
Потому, что это известные шоу по телевизионным проектам, таким как «Минута Славы» (1 канал, орт), «ZeltaTalanti» (LNT), «2 Minutes Sloves» (Lithuania TV), «TalendiJaht» (Estonia TV), и поэтому их легко продавать.

Потому что, в эти шоу вкладывают душу и Вам передаются все положительные эмоции.

Любое шоу захватывает, завораживает, привносит изюминку на мероприятие.

Специальная цена для ведущих, продюсеров и агентов!
http://mrcapric.livejournal.com/47118.html

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiks konvertēts!
    Slikts           Labs